04 Жовтня, 2021 р., 10:33
Президент Володимир Зеленський вважає освіту пріоритетом для держави, а створення комфортних і безбар’єрних освітніх просторів – однією з умов її розвитку. Про це він заявив у відео, розміщеному на офіційному Instagram-каналі голови держави.
01 Жовтня, 2021 р., 10:33
Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні. В пріоритеті, «Великого Будівництва», звичайно сфера освіти. Приклад тому, будівництво сучасних освітніх закладів в районах Одеської області. Адже комфортні та доступні умови для шкільного навчання та виховання найменших мешканців громад – в пріоритеті Одеської ОДА, зазначає Сергій Гриневецький.
04 Серпня, 2021 р., 17:56
09 Квітня, 2021 р., 13:08
За дорученнями обласної державної адміністрації . від 26.03.2021 № 3072/01-39/1/1-21 на розгляді Департаменту перебуває лист ГО «Об’єднана сила середнього бізнесу України» щодо дотримання вимог Закону України від 17.03.2020 № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОУГО-19)» (далі - Закон).