STOP домашньому насильству

20 Грудня, 2021 р., 15:32
Відділ з питань гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству:
15 Грудня, 2021 р., 12:00
– Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами; – Конвенція Ради Європи щодо протидії торгівлі людьми; – Конвенція ООН про права дитини; – Конституція України; – Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»; – Закон України «Про протидію торгівлі людьми; – Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»; – Закон України «Про соціальні послуги»; – Кримінальний кодекс України; – постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»; – постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»; – постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»; – постанова Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 303 «Про затвердження Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми» – Наказ КМУ від 02.01.2019 № 1 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження та застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі”
15 Грудня, 2021 р., 09:00
STOP домашньому насильству Гаряча лінія за телефонним номером 1547 діє цілодобово та безкоштовно!