09 Листопада, 2021 р., 09:57
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1516 осіб (діти – 58, медпрацівники – 6).
09 Листопада, 2021 р., 09:06
В Одеській області реалізується Програма Президента України «Велике будівництво», яка полягає у масштабній розбудові якісної інфраструктури України. Це – школи та дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти, мости і дороги державного і місцевого значення.
09 Листопада, 2021 р., 09:02
«Згідно проєкту передбачено влаштування нової основи дороги; буде укладено два шари асфальтобетонного покриття; зроблять з’їзди та примикання до прилеглих вулиць та дворів; встановлять 9 нових автобусних зупинок; укріплять узбіччя щебенево-піщаною сумішшю; зроблять тротуари вздовж усієї ділянки капітального ремонту. А для безпеки руху встановлять дорожні знаки, бар’єрне огородження, напрямні стовпчики, нанесуть розмітку» – говорить про дорожні роботи голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.
08 Листопада, 2021 р., 10:07
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1558 осіб (діти – 58, медпрацівники – 3).
05 Листопада, 2021 р., 10:10
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1648 осіб (діти –59, медпрацівники – 14).
05 Листопада, 2021 р., 10:09
На сьогодні, в Одесі та Одеській області, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році Одеською обласною державною адміністрацією сформовано список з 17 проєктів (6 шкіл, 5 садочків, 4 стадіону, 1 проєкт культури, 1 палац спорту), реалізація яких триває. 9 об’єктів, з 17, фінансуються за кошти ДФРР.
05 Листопада, 2021 р., 08:42
Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, а також з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць.
04 Листопада, 2021 р., 14:25
Дітям від 12 років, які отримали хоча б одну дозу вакцини, батьки можуть згенерувати сертифікат у застосунку Дія. Для цього одному з батьків потрібно зайти в Дію і додати свідоцтво про народження дитини. Дивіться відеоінструкцію, як додати: https://bit.ly/3mzaKac.
04 Листопада, 2021 р., 09:02
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1899 осіб (діти – 81, медпрацівники – 18).