25 Серпня, 2021 р., 10:02
Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Старомаяківської сільської ради
20 Серпня, 2021 р., 14:31
Старомаяківська сільська рада запрошує на постійну роботу до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Старомаяківської сільської ради» сімейних лікарів (лікарів терапевтів) за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».
02 Серпня, 2021 р., 17:44
Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.65 Господарського кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 року №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 78 «Охорона здоров’я» (п.1 розділу 2), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»Старомаяківської сільської ради  затвердженого рішенням позачергової ХІ сесії Старомаяківської сільської ради VІІІ скликання від 23 серпня 2021 року №382- VІІІ, рішення виконавчого комітету Старомаяківської сільської ради від 30 липня 2021 року № 61 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради, Виконавчий комітет Старомаяківської сільської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради та розпочинає прийом пропозицій до її складу.
02 Серпня, 2021 р., 17:42
    Відповідно до частини 10 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» з метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення керівника комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі комунального некомерційного підприємства, виконавчим комітетом прийняте рішення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради, умови проведення конкурсу, вимоги до кандидатів буде розміщено на офіційному сайті Старомаяківської сільської ради після формування повного складу конкурсної комісії.
21 Липня, 2021 р., 08:16
Суб’єкти господарювання, які здійснюють обслуговування споживачів, реалізують продукцію з використанням мережі Інтернет, повинні у обов’язковому порядку розміщувати на своїх веб-сайтах інформацію про продукцію (тобто – будь-який виріб (товар), роботу чи послугу), її виробника державною мовою. Мобільні застосунки таких суб’єктів господарювання повинні мати користувацький інтерфейс державною мовою.  У зв’язку з надходженням до Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови значної кількості звернень, у яких громадяни та юридичні особи просять надати інформацію щодо використання державної мови на веб-сайтах та у мобільних застосунках, Уповноважений із захисту державної мови інформує про таке.
14 Липня, 2021 р., 13:10
Розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників у 2021 році