18 Січня, 2022 р., 09:42
Старомаяківська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення у формі громадських слухань кандидатури  Вівчаренка Віктора Михайловича  на посаду старости  Преображенського старостинського округу Старомаяківської територіальної громади, яке відбудеться 25 січня 2022 року на території  Преображенського  старостинського  округу Старомаяківської територіальної громади.
18 Січня, 2022 р., 09:41
Старомаяківська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення у формі громадських слухань кандидатури  Залуговської  Аксенії Василівни на посаду старости  Новоандріївського старостинського округу Старомаяківської територіальної громади, яке відбудеться 25 січня 2022 року на території  Новоандріївського старостинського  округу Старомаяківської територіальної громади.
05 Січня, 2022 р., 11:56
Старомаяківська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення у формі опитування громадян  щодо кандидатури  Вівчаренка Віктора Михайловича на посаду старости   Преображенського  старостинського округу Старомаяківської територіальної громади, яке відбудеться в період з 10 січня  2022 року   по 17 cічня 2022 року  включно на території відповідного старостинського  округу сіл : Преображенка, Лідівка, Тимофіївка, Золочівське, Буци, Нові Маяки, Якимів Яр  Старомаяківської територіальної громади.
04 Січня, 2022 р., 15:04
    Старомаяківська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення у формі опитування громадян  щодо кандидатури  Залуговської  Аксенії Василівни на посаду старости   Новоандріївського  старостинського округу Старомаяківської територіальної громади, яке відбудеться в період з 10 січня 2022 року по 17 cічня 2022 року  включно на території відповідного старостинського округу сіл: Новоандіївка, Мар`ївка, Докторове, Зірка, Скосарівське, Чорний Кут  Старомаяківської територіальної громади.
20 Грудня, 2021 р., 16:15