🚛 До уваги водіїв вантажівок та підприємств, що займаються перевезеннями

Дата: 01.07.2024 12:03

🚛 До уваги водіїв вантажівок та підприємств, що займаються перевезеннями❗️

З метою збереження дорожнього покриття у спекотний час, з 1 липня вступають у силу літні заборони на рух вантажного транспорту з 10:00 до 20:00.

🟢 З 20:00 до 10:00 рух вантажного транспорту дозволено!

❌ Обмеження руху діятиме на автомобільних дорогах загального користування в межах Одеської області для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн.

🚚 Виняток - транспорті засоби спеціалізованого призначення та транспорт, що здійснюють перевезення:

➢ небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці;

➢ вантажів, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;

➢ військових вантажів, товарів подвійного призначення та/або майна, шо використовується для потреб оборони;

➢ гуманітарної допомоги;

➢ людей.

✅Дозволяється також пересування транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів, за умови, що водій вантажного автомобіля має заброньоване місце в черзі очікування для перетину державного кордону України для автомобільного сполучення засобами електронної системи («єЧерга») за два дні до черги очікування на найближчий час.

📞Підприємствам, що займаються перевезенням вантажів рекомендовано звернутися до Одеської обласної державної (військової) адміністрації для консультації та подальшого отримання перепусток у комендантську годину за телефонами:

(048)718 93 87, (048) 718 96 86

Консультація здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 09.00 по 18.00 год.

Телефон для отримання перепусток: (095) 656 29 64.