Щодо збереження електроенергії!

Дата: 14.05.2024 15:33

Зважаючи на те, що енергоефективність є ключовим аспектом збереження електроенергії, звертаємо вашу увагу на необхідність зменшення використання побутових приладів з великою енергоємністю з метою збереження електроенергії та зменшення негативного впливу на довкілля. Просимо всіх споживачів бути уважними до свого енергоспоживання та вживати заходів для економії електроенергії.

Для досягнення цієї мети рекомендуємо:

1. З 7.00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00 обмежити використання побутових приладів (пристроїв) з великою енергоємністю.
  2. Замінювати застарілі електроприлади на більш енергоефективні моделі.
  3. Обмежувати тривалість використання електроприладів, якщо це можливо.
  1. Використовувати природне освітлення та природну вентиляцію, де це можливо, замість штучного освітлення та кондиціонування повітря.
  2. Планувати роботу з електроприладами таким чином, щоб уникнути одночасного використання кількох потужних приладів, що може призвести до перевантаження електричних систем.
  3. Регулярно проводити технічне обслуговування та очищення електроприладів, щоб забезпечити їх ефективну роботу та знизити споживання електроенергії.
  4. Зберігати продукти в холодильнику та морозильній камері у такий спосіб, щоб забезпечити оптимальну циркуляцію повітря, що дозволить електроприладам працювати більш ефективно.
  5. Залучати членів сім’ї до процесу енергозбереження, роблячи їх свідомими про важливість раціонального використання електроенергії.

Нагадуємо, що навіть найдрібніші зусилля у напрямку енергоефективності можуть мати значний вплив на загальне споживання електроенергії та допомозі державі у скрутний час.