Все більше набирає обертів ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

Дата: 27.02.2024 08:23

Третій змагальний тиждень на Одещині добіг кінця! Тримаємо кулаки за юних чемпіонів!

Отже, на спортивних аренах 21 територіальної громади області цього разу змагалися 8 команд з баскетболу (дівчата), 18 команд з баскетболу (юнаки), 38 команд з волейболу (дівчата), 50 команд з волейболу (юнаки), 27 команд з футзалу, одна команда з черліденгу. Згідно затвердженого графіку, змагань зі спортивного орієнтування минулого тижня заплановано не було. Загалом 1560 школярів та школярок демонстрували свою спортивну майстерність.

У результаті напруженої боротьби високі досягнення отримали 3 команди з баскетболу (дівчата), 4 команди з баскетболу (юнаки), 9 команд з волейболу (дівчата), 13 команд з волейболу (юнаки), 4 команди з фут залу та одну - з черліденгу. Завдяки своїй шаленій волі до перемоги вони потрапили у наступний - районний етап. Вітаємо!

Подяка тренерам, амбасадорам, гостям турнірів, які активно вболівають за молодь та мотивують їх на вагомі звершення! Далі буде!

#разомпереможемо #плічопліч #scl #шкільніліги #scl_odesaregion

Фото без описуФото без описуФото без опису