ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ (Капітальний ремонт дорожнього покриття)

Дата: 04.12.2023 11:27

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710(зі змінами)

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі. грн.

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

очікуваної вартості предмета закупівлі

Капітальний ремонт дорожнього покриття від вул. Кучеряби до кладовища с. Миколаївка Старомаяківської громади Березівського району Одеської області. Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Відкриті торги з особливостями

2 396 550,00

Обгрунтування технічних характеристик визначено відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації та відповідно на яку отримано позитивний експертний звіт по результату проходження державної будівельної експертизи. Якісні характеристики визначені відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», Кошторисними нормами України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науковопроектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджених наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281.

Згідно позитивного експертного звіту, без утримання служби замовника та інжинірінгових послуг, а також без проектних, вишукувальних робіт, експертизи та авторського нагляду.