Налагоджено спільну колаборацію між Одеською ОВА YouControl та Clarity Project

Дата: 28.11.2023 16:44

Фото без описуКрок за кроком, кажемо стоп корупції та недоцільному витрачанню коштів. Наразі робочою групою «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА реалізовано колаборацію з YouControl та Clarity Project.

Після підписання меморандумів організували тренінг для правоохоронних органів щодо висвітлення всієї відомої інформації про процедури публічних закупівель та обробки їх з метою попередження корупційної складової.

Наша робоча група буде мати повний доступ до всіх публічних закупівль на цих платформах.

Також в меморандумі прописано, що ми можемо робити запит щодо конкретної інформації, яка не є в загальному доступі та перевіряти осіб за допомогою відкритих даних, OSINT через YouControl і аналізувати тендери.

Продовжуємо працювати!