Другий рік поспіль Всесвітній день дитини Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни.

Дата: 21.11.2023 09:57

В умовах, коли агресор намагається забрати в наших дітей життя, самоідентифікацію, Батьківщину, батьків – усе, що увесь цивілізований світ визнає як базові права дитини.

🙌 Захищаючи нашу державу і здобуваючи Перемогу, захисники і захисниці повертають найцінніше для всіх дітей України – дитинство. Відстоюють їхнє майбутнє і право на життя у вільній європейській демократичній країні.

💪 У цей надскладний час, наше завдання – ще активніше діяти в найкращих інтересах дитини, захищати їх та оберігати.

ℹ️ З нагоди Всесвітнього дня дитини нагадуємо, що робити та куди звертатися, якщо в умовах війни права дитини порушують. Відповіді на основні запитання – за посиланням: http://dity.msp.gov.ua/porushennya-prav