9 листопада 2023 року Всесвітній день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 18:40

9 листопада 2023 року з нагоди Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке життя громади нагороджено грамотами сільського голови Старомаяківської сільської ради кращих працівників закладів культури (директор Вікторівського сільського будинку культури Діянова Катерина Дем'янівна та художній керівник Новоандріївського сільського будинку культури Гуральник Олег Валентинович).
Відзначено подякою голови сільської ради поету-аматору, лауреату Диплому ІІ степені конкурсу "Осінь в Бірзулі" Горбаченку Віталію Ігоревичу