ДО УВАГИ!!!

Дата: 13.09.2023 13:14

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».
Учасниками експериментального проекту є Спеціалізований Трускавецький санаторій “Батьківщина” та Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”, які належать до сфери управління Мінсоцполітики та будуть надані такі соціальні послуги:
надання притулку (тривалість надання послуги одній особі – не більш як шість місяців);
підтримане проживання;
догляд стаціонарний (не більш як 50 особам).
Крім того, може надаватися соціальна послуга соціальної адаптації.