ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 23.08.2023 11:42

З метою впровадження єдиної системи відеоспостереження на всієї території Старомаяківської сільської ради та на виконання програми «Безпечна Старомаяківщина на 2023-2024 роки» затверджена рішенням Старомаяківської сільської ради від 11.04.2023 року № 810-VIII на території села Старі Маяки встановлені камери відеоспостереження. Система відеоспостереження має на меті покращити безпекове середовище сільської ради, своєчасне виявлення скоєних правопорушень громадського порядку та полегшити роботу поліцейському офіцеру громади. Загалом система фіксуватиме переміщення громадян та автотранспортних засобів, розпізнаватиме обличчя та визначатиме номери автомобіля. В селі Старі Маяки спостереження встановлено на в’їздах та виїздах, а також місцях масового скупчення людей. Робота по встановленню камер відеоспостереження буде продовжена в с. Старі Маяки та всієї території сільської ради.