Голова Одеської ОВА Олег Кіпер зустрівся з аграріями Одещини. Більше 90 агропідприємців з усієї області.

Дата: 21.06.2023 20:44

Сторони обговорили нагальні питання щодо початку збору врожаю 2023.

«Усі розуміють в яких надскладних умовах доведеться працювати, але ми впораємося!

Одна з головних проблем – нестача рук. Гострий дефіцит сезонних кадрів: трактористів, комбайнерів.
Звертаю увагу на цю проблему Центри зайнятості і бажаючих працювати – перевчитися ніколи не пізно.

Особисто займусь питанням бронювання аграріїв від мобілізації на період збору урожаю, аби не було формальних відмов. Також маємо врегулювати та систематизувати пересування вантажного транспорту, аби полегшити трафік.

Є ще низка нагальних питань, серед яких і зрошувальні системи, тому є над чим працювати!», – заявив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.