Благодійний ярмарок та концерт в селі Старі Маяки

Дата: 02.06.2023 19:23

У с. Старі Маяки Березівського району під патронатом Старомаяківської сільської ради та за участю Заслуженого артиста України, володар Гран-прі та золотої медалі Міжнародного конкурсу у Франції Ігоря Осіпенка відбувся благодійний ярмарок та концерт  на підтримку ЗСУ.

На заході були присутні депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш, голова Березівської міської ради Валерій Григораш.

У благодійному ярмарку прийняли участь всі старостинські округи, заклади освіти, заклади культури Старомаяківської сільської ради, працівники громади, ТОВ «Аіст», Ширяївський хлібзавод, ФОП «Ференчук», ФОП «Скрипніченко», КНП «Центр медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради та небайдужі жителі нашої громади.

В концертній програмі взяли участь всі будинки культури Старомаяківської сільської ради, а також Березівський міський будинок культури, Будинок дитячої та юнацької творчості Андрієво-Іванівської сільської ради, Будинок культури с. Шевченкове Раухівської селищної ради.

2022 рік став роком незламних людей, незламної сили волі і незламної країни. Став роком, коли ми щодня дякуємо українським воїнам за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо за їхню мужність, сміливість та стійкість!

Слова підтримки летять до нас з усіх країн. І це додає сил та віри в те, що за нами правда — а отже, і перемога.
Кожна сьогоднішня зібрана гривня буде використана на потреби наших мужніх захисників.

Дякуємо всім учасникам благодійного ярмарку та концерту!

Разом до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!