8 травня - День пам`яті та примирення!

Дата: 09.05.2023 09:19

8 травня - День пам`яті та примирення!

У всіх старостинських округах Старомаяківської сільської ради мітинги пройшли біля пам`ятників та братських могил воїнам-землякам, які захищали нашу землю від нацизму в Другій світовій війні.

З вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє.

Нажаль, другий рік цю знаменну дату наша країна відзначає зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів Другої світової війні додає нашим захисникам сил у нинішній боротьбі за свободу та незалежність України.

Пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Пам`ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука нашої перемоги сьогодні!

Вічна пам'ять загиблим воїнам, низький уклін живим!