В Березівському районі пройшли масштабні навчання підрозділів ДСНС та лісової охорони

Дата: 04.05.2023 20:56

↘️Поблизу села Ревове Петровірівської громади пройшли масштабні навчання з питань реагування на пожежі у лісових господарствах з залученням оперативних служб.

Навчання відкрив начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш.

✔️ Відпрацьовано спільні дії оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС та лісової охорони лісогосподарських підприємств у разі виникнення великої лісової пожежі.

✔️ Удосконалено навички особового складу залучених підрозділів щодо практичної діяльності при ліквідації лісових пожеж.

✔️ Налагоджено взаємодію з оперативними службами швидкої допомоги та поліцією в ліквідації наслідків лісових пожеж.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису