6 травня 2023 року у Преображенському будинку культури відбувся благодійний концерт та ярмарок на підтримку Збройних Сил України під гаслом "Разом до Перемоги!".

Дата: 08.05.2023 15:23

6 травня 2023 року у Преображенському будинку культури відбувся благодійний концерт та ярмарок  на підтримку Збройних Сил України під гаслом  "Разом до Перемоги!".

У проведені концерту прийняли участь учні,  колективи працівників Преображенської гімназії, Старомаяківського ліцею, Старомаяківського СБК, Преображенського     СБК та      колектив      Андрієво-Іванівського   БДЮТ

"Найкращі Українці".

Пісні, мелодії, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх присутніх, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, яка йде  до Перемоги!

Кожна зібрана гривня, а саме  – 25150 грн,  буде використана на потреби наших  захисників.

Лише разом до Перемоги!