Дата: 04.05.2023 23:21

Повідомляємо, що згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань" № 2983-ІХ від 20.03.2023 року внесено зміни щодо разової грошової допомоги учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) загиблих учасників бойових дій, дружинам (чоловікам) загиблих жертв нацистських переслідувань в минулому та ін.

А саме: змінено дату щорічної разової виплати, яка раніше здійснювалася до 5 травня на 24 серпня - День Незалежності України.