Заходи профілактики отруєння бджіл

Дата: 02.05.2023 15:20

Основні причини отруєння бджіл засобами захисту рослин:

1. Недотримання суб’єктами господарювання встановлених регламентів та санітарних норм і правил транспортування, зберігання, торгівлі та застосування засобів захисту рослин.
  2. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення власників пасік про час, місце і характер майбутнього застосування засобів захисту рослин для відповідного реагування.
  3. Надання неповної інформації про заплановане застосування засобів захисту рослин і необхідні обмеження.
  4. Недостатнє забезпеченням пасік відповідним обладнанням для ізоляції вильоту бджіл з вулика або несвоєчасне вивезення бджолиних сімей у безпечне місце.
  5. Неповідомлення власниками пасік місцевих державних адміністрацій або органів місцевого самоврядування про місце перебування пасіки під час кочівлі.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ:

• дотримання аграріями норм і правил транспортування, зберігання та застосування засобів захисту рослин.
  • своєчасне інформування пасічників про заплановане застосування засобів захисту рослин.
  • інформування органи місцевого самоврядування про місце перебування пасіки під час кочівлі.

zahody-profilaktyky-otruyennya-bdzhil-2Завантажити