Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Дата: 27.04.2023 18:45

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства — аварія на Чорнобильській АЕС. Внаслідок трагедії загинуло понад 100 тисяч людей, ще більше отримали небезпечні дози опромінення, десятки тисяч змушені були назавжди покинути свої домівки.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів наслідків аварії, які ціною власного життя рятували інших.

У наші дні працівники ядерної сфери зіткнулися з новими викликами. Персонал Чорнобильської АЕС змушений був працювати в умовах окупації, працівники Запорізької АЕС досі виконують свою роботу під контролем загарбників.

Співробітники атомних станцій працювали 24/7, щоб не допустити блекауту в Україні через російські атаки на енергетичну інфраструктуру.

На Гіді з державних послуг зібрані держсервіси у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки. Ділимося добіркою, щоб ви могли знайти потрібний сервіс: