Старомаяківська сільська рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про ліквідацію Вікторівської початкової школи Старомаяківської сільської ради

Дата: 26.04.2023 11:14
Кількість переглядів: 92

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

  1. Найменування організатора громадського обговорення - Старомаяківська сільська рада.
  2.  Документи, винесені на громадське обговорення - проєкт рішення Старомаяківської сільської ради «Про ліквідацію Вікторівської початкової школи Старомаяківської сільської ради.
  3. Нормативне забезпечення:

Стаття 143 Конституції України: Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого  самоврядування утворюють,  реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю, вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

Стаття 103-2 Бюджетного кодексу України: Освітня субвенція спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників у таких типах закладів освіти: початкові школи, гімназії (крім дошкільних підрозділів у таких закладах), ліцеї.

Стаття 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Реорганізація або ліквідація навчальних закладів  комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.

Стаття 25  Закону України «Про освіту»: Засновник закладу освіти зобов’язаний у разі реорганізації чи ліквідації закладу освіти забезпечити здобувачам освіти можливість продовжувати навчання на відповідному рівні освіти.

Стаття 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»:  Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства.

Рішення про утворення комунальних початкових шкіл, гімназій як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають районні, міські, сільські, селищні ради.

Рішення про утворення комунальних ліцеїв як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, міські, селищні, сільські ради відповідно до вимог законодавства.

Ліцеї можуть бути утворені та здійснювати освітню діяльність за умови дотримання вимог цього Закону, ліцензійних умов та положення про ліцей, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Під час утворення закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний враховувати вимоги ліцензійних умов провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти.

У разі реорганізації чи ліквідації закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника.

Стаття 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту»: Типи закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечують:

початкова школа, що забезпечує здобуття початкової освіти;

гімназія, що забезпечує здобуття базової середньої освіти;

ліцей, що забезпечує здобуття профільної середньої освіти.

Початкова школа функціонує як окрема юридична особа, або як структурний підрозділ гімназії.

Гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи.

Як виняток, за рішенням засновника ліцей може також забезпечувати здобуття базової середньої освіти.

ІІІ. Соціальні групи населення, на які поширюватиметься дія документу - жителі  с.Вікторівка Березівського району.

ІV. Мета проведення громадського обговорення - врахування думки жителів с.Вікторівка щодо ліквідації Вікторівської початкової школи Старомаяківської сільської ради.

V. Формат проведення громадського обговорення та порядок участі  в обговоренні представників визначених соціальних груп населення:

    Консультації з громадськістю проводитимуться у формі публічного громадського обговорення, шляхом зустрічей керівництва Старомаяківської сільської ради та відділу освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму Старомаяківської сільської ради з громадськістю с.Вікторівка за визначеним графіком.

Графік проведення громадського обговорення

 

Назва закладу освіти

Місце проведення

та адреса

Дата проведення

13.00 год.

Вікторівська початкова школа Старомаяківської сільської ради Березівського району Одеської області

Приміщення Вікторівської початкової школи, провулок Малиновського, 1

с.Вікторівка

Березівського району

Одеської області

10.05.2023р.

 

     У громадському обговоренні з правом голосу можуть брати участь дієздатні жителі с.Вікторівка Березівського району, які досягли 18-річного віку та місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території, в межах якої проводяться громадські обговорення.

VІ. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень):

с.Старі Маяки Березівського району вул. Центральна, 2, тел. 0679781326, електронна пошта:   osvita-otg.st.mayaky@ukr.net.

    Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 10 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються.

VІІ. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону, за якими можна отримати консультації з питань, що винесені на громадське обговорення:

Відділ освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

Старомаяківської сільської ради, с.Старі Маяки Березівського

району вул.Центральна, 2, тел. 0679781326, електронна пошта:   

osvita-otg.st.mayaky@ukr.net.

VIII. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Кирничук Дмитро Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму Старомаяківської сільської ради. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 5 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Старомаяківської сільської ради.

    Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в обговоренні проєкту рішення Старомаяківської сільської ради про ліквідацію Вікторівської початкової школи Старомаяківської сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь