Авто для ЗСУ

Дата: 26.04.2023 14:20

Війна, на жаль, триває… Вона не так далеко як здається. Там, на фронті наші земляки, чиїсь батьки, чоловіки, брати, сини.

Воїнам для виконання бойових завдань дуже необхідні автомобілі, які нададуть  можливість пересуватися швидко та безпечно!

Старомаяківська сільська рада ініціювала збір коштів для придбання авто для ЗСУ. Завдяки небайдужості сільгоспідприємців, фермерів та одноосібників нашої громади було зібрано майже 800 тис. грн. Вже придбано 1 автомобіль марки Mitsubishi L 200, який знаходиться у третьому відділі Березівського РТЦК та СП та буде направлений до ЗСУ. Наразі триває процедура закупівлі ще одного автомобіля.

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів! Висловлюємо повагу і вдячність за небайдужість, за своєчасну і таку необхідну допомогу!

Ми зробили дуже важливу справу!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! Героям Слава!