На Одещині відбулось перше нагородження відзнакою Президента «За оборону України»

Дата: 21.04.2023 23:06

За виконання завдань із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у звʼязку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, виявлені при цьому самовідданість, вагомий особистий внесок у зміцнення оборони України, відзнакою Президента України Володимира Зеленського «За оборону України» було нагороджено 25 учасників аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків ракетних обстрілів та забезпечення надійного енергопостачання споживачів області.

Державні нагороди працівникам Одеського регіонального центру обслуговування мережі Південного територіального управління обслуговування мережі НЕК «Укренерго», Будівельно-ремонтного центру Південного регіону ВП «Будівництво та ремонт», АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», а також представникам комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «ОДЕСМІСЬКСВІТЛО», вручив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний.

Дякуємо працівникам енергетичного фронту за професіоналізм та відданість обраній справі!