МІНОМЕТНИКИ БРИГАДИ «ЧЕРВОНА КАЛИНА» ТРИНУЮТЬСЯ НИЩИТИ ВОРОГА

Дата: 21.04.2023 12:45

Мінометна батарея завжди супроводжує піхоту, допомагає та прикриває її. Тому підготовка з бойовими стрільбами проводиться постійно.

«Стрільби на мінометах є складною та важливою складовою військового вишколу, оскільки вони дозволяють бійцям точно та швидко вразити ворожу техніку, позиції та живу силу на значній відстані. Кожен мінометник бригади "Червона Калина" проходить індивідуальну підготовку зі стрільб, а також бере участь у командних тренуваннях», - розповідає командир мінометної батареї Олексій на псевдо Лука.

Бійці проводили стрільби на 120-міліметрових мінометах з різних позицій та на різну відстань, аби набути практичного досвіду та вміння. Важливою складовою стрільб на мінометах є точність та координація дій між бійцями.

Окрім того, бійці бригади "Червона Калина" мають великий досвід у роботі з координацією вогню та управлінням мінометним вогнем у складних та небезпечних умовах. Вони можуть вести вогонь у режимі реального часу, а також за допомогою сучасних систем інформаційного забезпечення.

Якщо ви шукаєте можливість служити своїй Батьківщині та бажаєте долучитися до «Гвардії наступу» подавайте заявку на сайті 👉🏻 https://storm.mvs.gov.ua

Або звертайтеся до визначених центрів надання адміністративних послуг:

📍 м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 62

📍 м.Одеса, вул. Ак. Корольова, 9.

☎️ Деталі за номером: 080 010 00 20.