Хто такі Безбар’єрність

Дата: 19.04.2023 10:38

У щоденних публікаціях ми часто розповідаємо про багатогранність безбар’єрності, але майже ніколи не пишемо, who is ГО «Безбар’єрність» ❓❗️

Крім того, що ми є Центром координації експертизи та промоції безбар’єрності, імплементаційним партнером ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів» та ініціативи зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ГО «Безбар’єрність» – це команда абсолютно різних, і у цьому – сильних, людей. У нас несхожий досвід, світогляди, цінності, характери, способи життя, робочі ритми.

💁🏼‍♀️ Хтось жайворонок і приїжджає о шостій ранку, хтось – сова, яка вибігає з офісу за півгодини до комендантської. Є ті, хто більше люблять котів, і ті, хто більше – собак (приблизно порівну). Хтось мав напоготові «тривожну валізку» до лютого 2022-го, а хтось – досі її не збирав. Як і в столичних маршрутках влітку, у нас є ті, кому завжди жарко, і ті, чий кращий друг – обігрівач (і ці люди за своїм же бажанням сидять в одному кабінеті🙈)

Ми такі різні, що іноді дивуєшся – як воно все працює і рухається, та ще й в одному напрямі?

Може, справа у чесності? Ми не просто промотуємо повагу до різноманіття як одну з підвалин безбар’єрності, а й плекаємо її у команді 🧡

Зараз, коли ще одним нашим фокусом стала тема ментального здоров’я, де бар’єри є невидимими, але від цього не менш руйнівними, – діяльність ГО розширюється, тільки встигай слідкувати. Ми подумали, що одного Фейсбуку, аби ділитися з вами хронікою життя і проєктів, замало 😌

Тому створили сайт громадської організації «Безбар‘єрність» і дуже тішимося, що нарешті можемо його презентувати 🙌🏼 Тут майже все, починаючи з 2020 року, коли ми навіть близько не усвідомлювали, як сильно все зміниться у найближчому майбутньому. І як сильно разом зі світом навколо доведеться змінитися й нам.

🔜 Згодом розповімо більше і про структуру сайту, і про його наповнення.

А поки ласкаво просимо на перше побачення з ГО «Безбар‘єрність» 📲https://bbu.org.ua

#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree