ЛЮДИНА, ЗНИКЛА БЕЗВІСТИ ЗА ОСОБЛИВИХ ОБСТАВИН: КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЖИТЕЛЯМ ОДЕЩИНИ

Дата: 12.04.2023 12:47

У Одеській області продовжує роботу регіональне представництво Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Оксана Харітонова консультує родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирає інформацію про зниклих та передає її аналітикам Офісу Уповноваженого.

Під час звернення до регіонального координатора необхідно повідомити всі відомі вам дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини.

«Постійно тримаємо зв’язок із родинами зниклих. Звернувшись до нас, люди отримають не тільки консультації, але й юридичну та психологічну допомогу. Якщо людина дізнається нову інформацію про зниклого, потрібно обов’язково повідомити її регіональному координатору. Найменша деталь може прискорити пошук!» – наголосила регіональний координатор Оксана Харітонова.

Звернутися до регіонального координатора в Одеській області можна особисто за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26 або ж за телефоном: +38 (068) 586-85-26.