Дата: 10.04.2023 09:56

🏥 В Центрі первинної медико-санітарної допомоги Старомаяківської сільської ради нещодавно запрацював денний стаціонар на 6 ліжок та фізіотерапевтичний кабінет. Їх в амбулаторії відкрили, завдяки проведеним ремонтним роботам за кошти громади.

✅ Сьогодні у рамках робочого візиту амбулаторію відвідала директор Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.

🗣️ Із керівництвом медичного закладу та громади обговорили завдання та виклики, які стоять перед медиками амбулаторії, зокрема питання нестачі кадрів.

❗️Старомаяківський ЦПМСД потребує сімейного лікаря та лікаря-педіатра. Для медиків на території амбулаторії зведено житло, а громада зобовʼязується оплачувати комунальні послуги та облаштувати квартиру.

➡️ Загалом Старомаяківсьа амбулаторія обслуговує населення громади у кількості біля 4500 людей.

Старомаяківська Отг - Офіційна сторінка

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації