ОДЕСЬКІ СПОРТСМЕНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗДОБУВАТИ ПЕРЕМОГИ

Дата: 06.04.2023 13:30
Кількість переглядів: 76

Не втомлюємося пишатися здобутками спортсменів Одеської області, які перемагають у різноманітних видах спорту.

Годзю-рю карате:

Збірна команда України посіла 1 загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи, завоювавши 34 золотих, 22 срібних та 7 бронзових медалей. Відзначимо, що спортсмен з Одещини Лев Подлісний завоював аж 7 золотих медалей .

Таїландський бокс Муей Тай:

Спортсмени Одеської області посіли 1 загальнокомандне місце на чемпіонаті України Наші тайбоксери виявилися найсильнішими. Друге місце зайняли спортсмени з Дніпропетровської області, третє – Київської.

Бодібілдинг:
Одеська область посіла 2 загальнокомандне місце на Кубку України, який проходив у Полтаві 01-02 квітня. У доробку наших спортсменів 8 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.

Комбат Дзю-Дзюцу:

Одеська область – віце-чемпіон України у загальнокомандному заліку. Наші спортсмени показали чудовий результат та посіли 2 місце серед областей нашої країни.

Вітаємо переможців з гарним результатом та бажаємо успіхів у наступних чемпіонатах!