КАРАТИСТКИ З ОДЕЩИНИ ЗАВОЮВАЛИ ЗОЛОТО ТА СРІБЛО НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

Дата: 27.03.2023 12:37

На чемпіонаті Європи з карате, який пройшов в іспанській Гвадалахарі, одеситка Анжеліка Терлюга (тренери – Денис Морозов, Володимир Зарецький) завоювала золото в куміте до 55 кг та вкотре довела, що є найкращою каратисткою Європи у своїй ваговій категорії. У фінальному поєдинку Анжеліка впевнено перемогла італійку Вероніку Брунорі – 8:0. Зазначимо, що для Анжеліки це вже третє золото чемпіонату Європи.

Спортсменка з Чорноморська Аніта Серьогіна (тренер – Олександр Тонкошкур) виборола срібну медаль в куміте до 61 кг. Нашій спортсменці трішки не пощастило у фіналі, де вона поступилася представниці Німеччини Рім Хаміс – 1:2 на користь німкені. Для Аніти це вже четверта срібна медаль чемпіонату Європи у кар’єрі.

sport1
sport2