Цифровізація освіти: Мінцифра разом з партнерами передала 5 тисяч Apple iPad учням шкіл, зруйнованих через бойові дії

Дата: 27.03.2023 11:18

Команда Мінцифри разом з партнерами та спонсором проєкту — міжнародною компанією ASBISc Enterprises PLC реалізувала масштабну освітню ініціативу «5 000 iPad для українських школярів». Девайси отримали учні закладів освіти, які постраждали через бойові дії. Це дозволить дітям продовжити навчання у дистанційному форматі.

Освітні проєкти — один із головних пріоритетів для Мінцифри. Ми регулярно запускаємо ініціативи, які дозволяють українським школярам здобувати якісну освіту попри виклики війни. Зокрема, працюємо над тим, щоб діти та вчителі були забезпечені якісною технікою та інтернетом. Адже сотні шкіл були зруйновані чи пошкоджені і тисячі учнів перейшли на онлайн-формат навчання.

«Попри повномасштабну війну, українські діти повинні продовжувати здобувати якісну освіту. Зараз близько 1,5 млн школярів змушені навчатися в онлайн-форматі. Наше завдання — завдяки технологіям зробити освітній процес більш якісним й ефективним. Планшети допоможуть дітям здобувати нові знання з будь-якого куточка України, а також підвищувати свою цифрову грамотність», — зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У межах ініціативи 5 000 Apple iPad отримали учні 20 шкіл у чотирьох областях України:

• Київська — 10;

• Чернігівська — 2;

• Харківська — 4;

• Миколаївська — 4.

Девайси з розширеним функціоналом не лише допоможуть учням ефективно навчатися, а й дозволять зекономити кошти на оновлення пристроїв протягом багатьох років. Крім цього, українські вчителі пройшли спеціально розроблене навчання. Це допоможе швидко інтегрувати нове обладнання в освітній процес.

Реалізація ініціативи стала можливою завдяки синергії зусиль та можливостей партнерів: спонсора проєкту — міжнародної компанії ASBISc Enterprises PLC, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України, Громадської організації «СЕВЕН ФІЛДС».