МІСТО ГЕРОЇВ ЧЕРНІГІВ:ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ НЕЗЛАМНІСТЬ

Дата: 27.03.2023 11:14

У перший день повномасштабного вторгнення росіяни намагались просунутися якомога далі. Контроль над містом необхідний був для наступу на Київ, а Чернігів у випадку захоплення мав стати для російських військ таким собі логістичним хабом на пів дорозі до столиці.

📍У Чернігівській області окупанти пошкодили або зруйнували близько 3,5 тисяч будівель, серед них 80 % — це житло.

Фактично, в усіх містах і селах України, куди заходила російська армія, ми бачимо звірства, які скоювались проти людей. Тому ми прагнемо звільнити всю нашу землю – бо не можемо залишити жодного українського міста і села в російській неволі, бо це означає для наших людей те саме, що світ побачив вперше в Бучі та в інших містах і селах півночі після вигнання окупанта.

#МІСТАГЕРОЇВ – це міста конкретних людей, які проявили свою сміливість, не залишили ближніх та вірили в Україну, а тому змогли перемагати.🇺🇦