21 березня 2023 року відбулось відкриття денного стаціонару та фізіотерапевтичного кабінету

Дата: 22.03.2023 11:38

21 березня  відбулась важлива подія для нашої громади та її мешканців.

У КНП «ЦПМСД» Старомаяківської сільської ради  відкрито денний стаціонар та фізіотерапевтичний кабінет.

Варто зазначити, що відкриттю денного стаціонару та фізіотерапевтичного кабінету Старомаяківська сільська рада завдячує нашим аграріям-меценатам: Захар’єву Миколі Сергійовичу (ПСП «Маяк»), Лисенку Віктору Гавриловичу (СТОВ «А/ф Новоандріївська»), Оліярчику Івану Івановичу (ТОВ «СВІТАНОК СМ»), Гамарцу Володимиру Миколайовичу (ТОВ «А/ф Мар’янівська»), Герасименку Сергію Петровичу (ПП «ГСП»), Іщенко Галині Володимирівні (ТОВ «А/ф Прогрес Плюс»), ТОВ "Аіст-1" - Лапій Василю Івановичу.

Старомаяківська сільська рада висловлюю вам щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою та інфраструктури. Добрі справи не залишаються непоміченими. Упевнені, що ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Денний стаціонар та фізіотерапевтичний кабінет будуть надавати наступні послуги:

1.Денний стаціонар:

-внутрішньовенні ін'єкції;

-внутрішньом'язові ін'єкції;

-крапельниці.

2. Фізіотерапевтичний кабінет

-УВЧ терапія;

-магнітотерапія;

-електрофорез;

-ампліпульс терапія;

-ДДТ терапія (діадинамотерапія);

-ультразвук;

-дарсонвалізація;

-інгаляції.

Денний стаціонар розрахований на 6 ліжок.

Обслуговування жителів громади відбуватиметься за графіком:

денний стаціонар (понеділок – п’ятниця з 08.00 по 14.00 год.),

фізеотерапевтичний кабінет (понеділок – п’ятниця з 09.00 по 13.00 год.)

Для проходження процедур обов’язково мати при собі направлення від сімейного лікаря.

Будьте здорові! Разом до Перемоги!