Старомаяківська сільська рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сьогодні 17 лютого 2023 року в Старомаяківській сільській раді відбулась чергова ХХVІ сесія VIIІ скликання

Дата: 17.02.2023 10:41
Кількість переглядів: 102

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про звіт сільського голови за 2022 рік.

2. Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів Старомаяківській сільській раді та її виконавчих органах.

3. Про внесення змін  до структури  апарату Старомаяківської   сільської    ради   та  її   виконавчих  органів  та штатного розпису, затверджених рішенням ХХV сесії Старомаяківської сільської ради VIIІ скликання «Про затвердження структури та штатного розпису апарату Старомаяківської  сільської  ради та  її виконавчих органів» від  «23» грудня 2022 року № 731-VIIІ.

4. Про внесення змін до рішення позачергової XХІV сесії VIII скликання Старомаяківської сільської ради «Про затвердження Плану діяльності Старомаяківської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік від  02. 12 2022 року №716-VIII.

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття  у комунальну власність Старомаяківської територіальної громади в особі Старомаяківської сільської ради Березівського району Одеської області будівлі Амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташованої за адресою: 66833, Одеська область, Березівський район, с. Старі Маяки, вул. Центральна, 3-А.

6. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради за 2022 рік.

7. Про внесення змін  до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради на 2023 рік затвердженої рішенням XXV сесії VIII скликання Старомаяківської сільської ради від 23 грудня 2022 року №728-VIII.

8. Про внесення змін до рішення XXV сесії VIII скликання Старомаяківської сільської ради «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради на 2023 рік» від 23 грудня 2022 року №729-VIII.

9. Про затвердження Положення про оплату праці працівників Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради.

10. Про внесення змін до рішення XXV сесії VIII скликання Старомаяківськоїсільської ради  «Про організацію харчування здобувачів  освіти в закладах загальної середньої освіти та вихованців закладів  дошкільної  освіти Старомаяківської сільської ради у 2023  році»  від  23.12. 2022 року №741 –VIII.

11. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Старомаяківської територіальної громади в особі Старомаяківської сільської ради благодійної допомоги.

12. Про затвердження Плану оптимізації та трансформації мережі закладів освіти Старомаяківської сільської ради на 2023 рік.

13. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу генераторів.

14. Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян.

15. Про внесення змін до Програми «Милосердя» на 2023 рік, затвердженої  рішенням  XXV сесії VIIІ скликання Старомаяківської сільської ради від 23 грудня 2023року № 745 – VIIІ.

16. Про внесення змін до рішення  XХV сесії VIII скликання Старомаяківської сільської ради «Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Джерело Маяк»  на  2023 рік.» від 23 грудня 2022 року. № 739 – VIII».

17. «Про затвердження Програми підтримки військової частини А7351 сил Територіальної оборони Збройних Сил України по Старомаяківській сільській раді на 2023 рік»

18. Про передачу коштів з місцевого бюджету  Старомаяківської сільської ради Березівського району Одеської області до державного бюджету у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку регіонів для надання фінансової допомоги військовій частині А7351.

19. Про внесення змін до Програми цивільного захист, техногенної та пожежної безпеки на території Старомаяківської сільської ради на 2021-2023 роки.

20. «Про передачу коштів з місцевого бюджету  Старомаяківської сільської ради Березівського району Одеської області до державного бюджету у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку регіонів для надання фінансової допомоги Березівському РУ ГУ ДСНС України в Одеській області»

21. «Про затвердження Програми підвищення ефективності виконання  делегованих повноважень органами виконавчої влади Березівського району щодо реалізації державної регіональної політики по Старомаяківській сільській раді на 2023 рік».

22. «Про передачу коштів з місцевого бюджету  Старомаяківської сільської ради Березівського району Одеської області до державного бюджету у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку регіонів для надання фінансової допомоги Березівській районній державній адміністрації на виконання делегованих повноважень органів місцевого самоврядування, здійснення виконавчої влади в Одеській області»

23. «Про передачу коштів з місцевого бюджету  Старомаяківської сільської ради Березівського району Одеської області у вигляді  інші субвенції з місцевого бюджету до бюджету Ширяївської селищної ради для надання фінансової підтримки КУ «Об’єднаний трудовий архів Ширяївської селищної ради».

24. Про затвердження Програми інформатизації фінансового відділу Старомаяківської сільської ради на 2023 рік.

25. Про  затвердження звіту про виконання  бюджету Старомаяківської сільської   територіальної  громади  за  2022 рік.

26. Про внесення змін до рішення ХХV сесії VIІІ скликання Старомаяківської сільської ради «Про бюджет Старомаяківської сільської територіальної громади на 2023 рік» від 23 грудня 2022 р. №755-VIІІ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь