13.12.2022 Старомаяківським сільським головою проведено черговий виконком

Дата: 14.12.2022 11:20

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про організацію та визначення видів громадських робіт тимчасового характеру на  території сільської ради у 2023 році.

Доповідає: Начальник відділу документообігу та організаційної роботи Віталій БАБЮК

2. Про визначення видів оплачуваних суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких будуть виконуватися дані  роботи у 2023 році.

3. Про визначення видів громадських та суспільно корисних робіт для неповнолітніх порушників та перелік об’єктів, на яких вони будуть виконувати дані роботи у 2023 році.

4. Про визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів для відбування покарання особами, які засуджені до кримінальних покарань та порушниками притягнутими до адміністративних стягнень

у вигляді громадських робіт  на 2023 рік.

5. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Старомаяківської сільської ради на 2023 рік.

6. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку гр. Медведєвої Тетяни Володимирівни.

Доповідає: Головний спеціаліст відділу містобудування, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Ігор ФРУНЗЕ.

7. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку гр. Петренко Руслану Віталійовичу.

8. Про надання одноразової  матеріальної  допомоги  на лікування гр. Іщенко Наталії Олександрівні.

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

9. Про надання одноразової  матеріальної  допомоги  на лікування гр. Білодону Миколі Васильовичу

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

10. Про надання одноразової  матеріальної  допомоги  на лікування гр. Торжинській Наталії Іванівні.

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

11. Про надання одноразової  матеріальної  допомоги  на лікування гр. Немазенку Михайлу Васильовичу.

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

12. Про надання одноразової  матеріальної  допомоги  на лікування гр. Гошуренко Людмилі Вікторівні.

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

13. Про надання одноразової  матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення гр. Андреєвій Галині Володимирівні.

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

14. Про надання одноразової  матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення гр. Білодон Наталії Семенівні.

15. Про надання одноразової  матеріальної допомоги на поховання

гр. Ганзюку Валерію Володимировичу.

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

16. Про визначення обсягу компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану та затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяви на отримання компенсації витрат.

Доповідає: Начальник відділу соціального захисту населення Майя МИНДРА

17. Про схвалення проєкту Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної
медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради на 2023 рік.
Доповідає:
Директор КНП «ЦПМСД» Старомаяківської сільської ради Ігор СЕМЕНИШЕН

18. Про схвалення проекту фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради на 2023 рік.
Доповідає:
Директор КНП «ЦПМСД» Старомаяківської сільської ради Ігор СЕМЕНИШЕН

19. Про схвалення проєкту Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Джерело Маяк»  на  2023рік»

Доповідає: Головний бухгалтер КНП «Джерело Маяк»  Микола НЕБИТОВ

20. Про схвалення проєкту Програми соціально - економічного розвитку Старомаяківської сільської ради на 2023 рік.

Доповідає: Начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення – головний бухгалтер Наталія СКРУПСЬКА

21. Про схвалення проєкту Програми «Милосердя» на 2023 рік.

22. Про схвалення проєкту Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Старомаяківської сільської ради на 2023 рік.

Доповідає: Начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму Дмитро КИРНИЧУК

23. Про схвалення проєкту  Програми «Діти України» на 2023 рік.

24. Про  схвалення проекту бюджету Старомаяківської сільської територіальної   громади на 2023 рік.

Доповідає: Начальник фінансового відділу Людмила ПАВЛІКОВА