ЦИФРОВІ ДЕВАЙСИ ДЛЯ ОСВІТИ: ЯК ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО ПОЧАТИ РОБОТУ З CHROMEBOOK

Дата: 11.11.2022 09:49

У межах домовленостей Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та ЮНЕСКО триває забезпечення потреб українських педагогічних працівників хромбуками. Загалом у регіони України доставлено понад 35 тис. девайсів із запланованих 50 тис.

Для того, щоб вчителі могли швидко та ефективно почати роботу з Chromebook, створено спеціалізовані відео:

Для забезпечення безперервного освітнього процесу в умовах воєнного стану у Google є спеціальний сайт «Навчайте, де б ви не були».

Також, щоб допомогти вчителям більш ефективно використовувати інструменти Google for Education, для організації освітнього процесу створено серію навчальних відео.

Крім того, на сайті можна знайти відео на такі теми:

Довідково

«Навчайте, де б ви не були» – це сайт Google, який надає корисні інструменти та поради щодо організації навчання в школі.

Нагадаємо, створено постери про правила евакуації у школі, мінну безпеку, активності в укритті.