30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2022 11:42

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини.   В нашій громаді є сім’ї, які  відкрили свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Нехай  справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Щастя вашим родинам, добра, миру та благополуччя!

З нагоди свята всі сім’ї отримали продуктові набори.