Відкриття меморіальної дошки в селі Миколаївка

Дата: 19.09.2022 09:00

Фото без описуФото без описуФото без опису16 вересня у Миколаївському ліцеї відболося відкриття меморіальної дошки загиблому воїну Черних Андрію Анатолійовичу.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки була присутня мати, педагоги та учні, голова Старомаяківської сільської ради - Бурдюжа М.П., секретар ради - Дорич А.М., начальник відділу освіти - Кирничук Д.С., староста села - Негря В.П., директор Миколаївського ліцею - Гуданіч О.В. висловлювали велику вдячність сім’ї за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав за неї життя. Право відкрити меморіальну дошку було надано голові Старомаяківської сільської ради Бурдюжі М.П.

Після чого учасники заходу поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті.