Шановні жінки, любі, дорогі, найдорожчі наші матусі, бабусі, дружини, доньки, сестри!

Дата: 08.03.2022 10:34

Прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем!

Можливо, хтось скаже, що зараз не слід згадувати про якісь свята, ще буде час. Так,  звісно, час буде! І буде Мир над нашою рідною Україною!  Але, не згадати про надійний тил наших Збройних Сил України,  ми не могли!

Дорогі матері, дружини! В цей нелегкий для нашої держави час висловлюємо Вам щиру вдячність за гідне виховання Ваших синів, наших захисників, за любов, яку вони відчувають від вас. Приклоняємось перед Вашою мужністю та витримкою, відданістю, материнською турботою.  Ваші сильні молитви  допомагають синам-воїнам стійко боронити нашу землю.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади сьогодні невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі жінки, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою перемоги. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

У цей день сердечно бажаємо кожній із вас міцного здоров’я, родинного затишку та душевного спокою. Нехай вас завжди оберігає Бог, береже ваших рідних і близьких.

Бажаємо всім мирного неба, яке неодмінно буде! Стійкості, єдності, благополуччя вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою від чоловіків Старомаяківської ОТГ