“ХАРАКТЕРИ ГІДНОСТІ” – СПІЛЬНИЙ ПРОЄКТ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ГО “РОДИНА ГЕРОЇВ “НЕБЕСНОЇ СОТНІ”

Дата: 20.02.2022 11:16

“Характери гідності” – серія роликів про те, якими герої Майдану були в житті. Це короткі історії про їхнє дитинство, вчинки, стосунки з близькими, мрії та прагнення. Розповіді найближчих родичів покликані нагадати нам про ціну свободи та відповідальність за її збереження. Спільний проєкт Національного музею Революції Гідності та ГО “Родина Героїв Небесної Сотні”.

Наразі проєкт налічує 43 відео. Вперше був представлений публіці у 2019 році до Дня Героїв Небесної Сотні. З роликами можна ознайомитися на ютуб-каналі Національного музею Революції Гідності.

Музику спеціально для “Характерів гідності” написав і зіграв Роман Коляда.

Ідея та режисура Дарини Кульчицької.

Всі випуски доступні на каналі Музею: https://www.youtube.com/playlist?list=PLC-zkopgZenZrwfyBcYnu3XI1LeG_olBt