ЦЬОГО РОКУ СТАРТУЄ МАСШТАБНА РОЗБУДОВА ТРАСИ М-14 ОДЕСА-МЕЛІТОПОЛЬ-НОВОАЗОВСЬК

Дата: 09.02.2022 10:11

З настанням сприятливих погодних умов почнеться реконструкція під’їзних шляхів до Миколаєва з Одеського та Херсонського напрямків. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.

Роботи виконуватимуть в рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Капітальний ремонт цих відрізків автошляху стане відправною точкою у подальшій масштабній реконструкції автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ з розширенням її до 4-х смуг руху», – зазначають дорожники.

Так, у ході робіт на ділянках від села Весняне до храму Святого Миколая у Варварівці та від Тернівської кільцевої розв’язки до повороту на об’їзну міста Миколаєва буде розширено проїзджу частину, укріплено узбіччя та влаштовано дренажну систему. Також там встановлять бар’єрне огородження та опори електроосвітлення.