ДОРОЖНИКИ ПРОКЛАДАЮТЬ ЯКІСНУ ТРАСУ ЧЕРЕЗ ОВІДІОПОЛЬ БІЛЯ ЧОРНОГО МОРЯ

Дата: 24.01.2022 15:23

У смт. Овідіополь Одеської області завершують роботи на перехідній ділянці траси Н-33 Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші/М-15/. Дорогу продовжать відновлювати вже на цьому тижні в рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області.

“На ділянці протяжністю 5 км (км 37 - км 42) вже влаштовано: нову основу дороги із органо-мінеральної суміші, обробленої комплексним в'яжучим; два шари асфальтобетонного покриття”, - йдеться у повідомленні.

Дорожники також встигли зробити виїзні/заїзні кишені автобусних зупинок та з'їзди до прилеглих вулиць та дворів.

Наступним кроком на ділянці влаштують узбіччя, тротуари, завершать примикання та з’їзди. Встановлять бар'єрне огородження, нові знаки, 9 нових автобусних зупинок та нанесуть розмітку.