Створено ветеранами для ветеранів. Презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби»

Дата: 18.01.2022 10:50

Створено ветеранами для ветеранів. Презентація освітнього курсу «Як знайти  бажану роботу після військової служби» | Міністерство цифрової трансформації

Сьогодні перед українським суспільством стоїть питання: як ефективно допомогти громадянам, які захищали наш мир та спокій на сході України. Новий освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта дозволить учасникам та учасницям бойових дій і ветеранам АТО/ООС розібратися в головних інструментах ефективної профорієнтації, складання резюме, правильного пошуку роботи, підготовки до співбесіди та успішного її проходження.

18 січня 2022 року об 11:00 відбудеться презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби». Безоплатно подивитися освітній курс можна на порталі Дія.Цифрова освіта

Учасники презентації:

• Олексій Ілляшенко, заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції
  • Руслана Коренчук, керівник проєкту Дія.Цифрова освіта
  • Олександр Куклишин, голова громадської організації «Зелена Смуга»
  • Олександр Данилюк, керівник експертної групи екстреної та первинної медичної допомоги МОЗ України, учасник бойових дій, хірург 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
  • Ганна Різніченко, психолог і спеціаліст з профорієнтації

Де дивитись трансляцію? На YouTube-каналі Мінцифри.

Освітній серіал створено Громадською організацією «Зелена Смуга» в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством у справах ветеранів України, компанією INDIGO Tech Recruiters, Work.ua, за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.