НА ОДЕЩИНІ ЦЬОГО РОКУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ 24 КМ ТРАСИ ДО ВИЛКОВОГО

Дата: 05.01.2022 11:22

Цього року програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» буде капітально відремонтовано ділянку траси Т-16-07 від Кілії до міста Вилкове.

Про це повідомляє Укравтодор у Facebook.

У системі публічних закупівель Prozorro визначено переможця на капітальний ремонт автомобільної дороги Т-16-07 Ізмаїл – Кілія – Вилкове, ділянка км 51– км 75. Договір з підрядною організацію ТОВ «Ростдорстрой» вже підписано».

Роботи на ділянці планується розпочати після покращення погодних умов.

Минулого року «Велике будівництво» охопило ділянку даної траси, що проходить через місто Кілія у напрямку міста Ізмаїл (км 38 - км 48).

На маршруті влаштували нову основу та два шари дорожнього покриття із асфальтобетону, облаштували узбіччя, з’їзди до будинків, а також тротуари у межах міста Кілія. Крім цього, уздовж ділянки було встановлено нові дорожні знаки та нанесено розмітку.