РЕМОНТУЄТЬСЯ ТРАСА ЧЕРЕЗ ОВІДІОПОЛЬ НА ОДЕЩИНІ

Дата: 10.11.2021 14:20

На Одещині за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» на трасі національного значення Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші розпочався капітальний ремонт ділянки в межах селища міського типу Овідіополь.

Про це у Facebook повідомив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

На ділянці протяжністю 5 км дорожники вже повністю оновили основу та уклали нижній шар дорожнього покриття. Наразі триває влаштування верхнього шару.

Після закінчення ремонту у мешканців Овідіополя, окрім нової дороги, з'являться тротуари вздовж усієї оновленої ділянки, будуть заасфальтовані з'їзди у двори та вулиці, встановлені 9 нових павільйонів на автобусних зупинках.

Підрядник також встановить нові дорожні знаки, бар'єрну огорожу, напрямні стовпчики і нанесе розмітку.