ВАКЦИНАЦІЯ – НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ СПОСІБ ЗАПОБІГТИ ВАЖКОМУ ПЕРЕБІГУ, ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ І СМЕРТІ ВІД COVID-19. АЛЕ, ВАКЦИНАЦІЯ ЧИ РЕАНІМАЦІЯ – КОЖЕН ОБИРАЄ САМ! – І-Й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИС ВОЛОШЕНКОВ В ЕФІРІ ТЕЛЕКАНАЛУ «ДУМСЬКА-ТВ».

Дата: 11.11.2021 11:40

Чому людей не лякає, що осінь може стати останньою для багатьох в житті? Чому думка про те, що цього можна уникнути шляхом вакцинації, не є для них зрозумілою? Світ був врятований від епідемій саме прикладом доказової медицини – вакцинацією. Які ще докази і аргументи потрібні, щоб взяти відповідальність за своє життя та життя рідних і близьких на себе й вакцинуватися?

Відповіді на ці питання звучали на ефірі телепроекту «Вечір на Думській» за участі І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова.

Вакцинація – найефективніший спосіб запобігти важкому перебігу, госпіталізації і смерті від COVID-19. Але, вакцинація чи реанімація – кожен обирає сам, наголошує І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

Деталі – у відео.