В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ОЛІМПІЄЦЬ»

Дата: 05.11.2021 10:09

На сьогодні, в Одесі та Одеській області, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році Одеською обласною державною адміністрацією сформовано список з 17 проєктів (6 шкіл, 5 садочків, 4 стадіону, 1 проєкт культури, 1 палац спорту), реалізація яких триває. 9 об’єктів, з 17, фінансуються за кошти ДФРР.

«Перелік сформований виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу місцевих та державного бюджетів. Загальний обсяг коштів – 546,67 млн грн, з них: ДФРР – 194,85 млн грн.  (35,64%); кошти обласного бюджету – 127,21 млн грн. (23,27%); місцеві бюджети – 211,11 млн грн. (38,62%)» – розповідає заступник голови Одеської ОДА Сергій Підгайний.

В рамках програми Президента «Велике Будівництво» триває капітальний ремонт Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць». Проектом передбачається створення багатофункціонального спортивного комплексу. Заплановано виконати заміну покрівлі, вікон; ремонт зовнішніх та внутрішніх мереж тощо. Окрім того, передбачені норми безбар’єрності, аби заклад був доступним для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.