До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 14.07.2021 13:10

Розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників у 2021 році

11 липня 2021 року набирав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163  “Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності” (далі — Наказ про структуру власності). Структура власності є офіційним документом для встановлення кінцевого бенефіціарного власника (далі — КБВ) юридичної особи.

У зв’язку з цим, звертаємо Вашу увагу, що всі юридичні особи, щодо яких в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) мають міститися відомості про КБВ та які зареєстровані до набрання чинності Наказом про структуру власності, з дня набрання чинності таким актом протягом ТРЬОХ місяців мають подати державному реєстратору документи для оновлення в ЄДР відомостей про КБВ.

Сектор з питань державної реєстрації