Дата: 16.04.2021 10:53

ПОВІДОМЛЕННЯ

Розробник - відділ земельних і майнових відносин та екології Старомаяківської сільської ради  Ширяївського району Одеської області

Проєкт рішення Старомаяківської сільської ради Ширяївського району Одеської області «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Старомаяківської сільської ради»  розроблений з метою ефективного використання земельного фонду Старомаяківської сільської ради  Ширяївського району Одеської області, забезпечення економічного регулювання земельних ресурсів, приведення ставок орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду землі".

Проєкт регуляторного акта буде оприлюднено 19 квітня 2021 року на офіційному сайті Старомаяківської сільської ради https://staromaiakivska-gromada.gov.ua/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 19 травня  2021 року.

Пропозиції та зауваження до проекту  рішення та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій або електронній формі:

- на поштову адресу: 66833, Одеська область, Ширяївський район, с. Старі Маяки, вул. Центральна, буд. 2

- на електрону адресу: staromayakyvska@ukr.net

Старомаяківська сільська рада – тел. (04858) 24-631